Ubezpieczenie dla każdej firmy

Jeśli prowadzimy własną firmę to na pewno boimy się konsekwencji, które możemy ponieść, jeśli coś pójdzie nie tak. Będziemy wieźli towar dla klienta, ale samochód się zepsuje i nie wywiążemy się z umowy? Wtedy koszty przechodzą na firmę, a mogą być naprawdę bardzo duże. Nie można sobie na to pozwolić, bo to oznacza dla firmy utratę płynności finansowej. Mało tego od razu mamy złą opinię wśród kontrahentów. Lepszym rozwiązaniem będzie się ubezpieczyć i wtedy w razie jakiś nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń my problemów mieć nie będziemy. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i ze wszystkim sobie poradzimy.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Każdy pracownik, którzy jedzie w delegacje, ale również ten, który pracuje na miejscu musi być ubezpieczony. Najlepsze jest ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej, bo wtedy, jeśli osoby trzecie mają jakieś roszczenia to ubezpieczyciel będzie to pokrywał. My płacimy tylko składkę i niczym się nie przejmujemy i właśnie, dlatego trzeba na takie ubezpieczenie postawić i wydać swoje pieniądze.

One thought on “Ubezpieczenie dla każdej firmy”

  1. Jeśli mamy problemy z firmą windykacyjną, to trzeba będzie się zgłosić do prawników. To jedyne rozwiązanie żeby im nie zapłacić i wiele na tym dla siebie zyskać. Nie płacimy i nie dajemy się zastraszyć, bo często ta firma działa bezpodstawnie i żeruje na naszej niewiedzy. Koniec z tym od teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *