CCleaner Cloud Business

Chciałbyś czyścić i monitorować firmowe komputery z poziomu przeglądarki? Jeśli tak, to koniecznie zainteresuj się CCleaner Cloud Business. To praktyczne oprogramowanie znacznie usprawni Twoja pracę, zapewniając przy tym wygodę i bezpieczeństwo.

Do czego służy CCleaner Cloud Business

Oprogramowanie to przeznaczone jest zarówno dla małych, jak i dużych firm, a także dostawców usług pracujących w chmurze. Umożliwia optymalizację firmowych komputerów, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki CCleaner Cloud Business możliwe jest naprawianie problemów z rejestrem systemu Windows. Zanim wystąpi problem otrzymujesz powiadomienie. Program ten zapewnia ciągłość pracy, a także najwyższą wydajność.

Istotnym ułatwieniem jest możliwość wykonywania działań grupowych. Za pomocą tego programu można analizować i usuwać zbędne dane z kilku komputerów jednocześnie. Możesz automatycznie czyścić, defragmentować lub aktualizować oprogramowanie na poszczególnych komputerach, ich grupach lub w całej sieci. Dzięki temu znacznie podniesiesz wydajność i oszczędzisz cenny czas.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji rozbudowaną paletę funkcji. Program ten pozwala szybko pozbyć się np. tymczasowych plików internetowych, historii przeglądania, niepotrzebnych cookies, lub plików index.dat. Oprogramowanie zapewnia zaawansowany system aktywnego monitoringu i na bieżąco skanuje wszystkie komputery. Jeśli nadarzy się sposobność do zwolnienia pamięci na dysku, otrzymasz informację.

Korzystając z tego programu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo firmowych danych. CCleaner Cloud Business zapewnia ochronę i możliwość zdalnego usuwania historii wyszukiwania, haseł oraz plików cookie. Zawiera on także narzędzia przeznaczone do trwałego wymazywania danych z dysku twardego. Umożliwia przywracanie systemu i wyszukiwanie duplikatów plików.

CCleaner Cloud Business – gdzie kupić

Z możliwości tego oprogramowanie mogą skorzystać zarówno właściciele małych, jak i dużych firm. Jedną z zalet tego produktu, jest możliwość nabycia licencji, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na wersję przeznaczoną na 5, 10, 15, 25, 50 lub nawet 100 stanowisk. A w miarę rozwoju Twojej firmy, możesz poszerzać licencję.

By nabyć oprogramowanie, odwiedź adres: https://www.vebo.pl/ccleaner-cloud-business. Znajdziesz tam przydatne informacje na temat wersji licencji, cen oraz możliwości zakupu.

Nie czekaj odwiedź sklep vebo.pl i usprawnij działanie Twojej firmy z CCleaner Cloud Business!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *