Testujemy kojce dla dzieci

Nie ma chyba takiego rodzica, który nie chce mieć 100 procentowej pewności, że jego dziecko jest bezpieczne. Zapewnieniu bezpieczeństwa służy między innymi kojec. Jest to miejsce specjalnie zaprojektowane z myślą o małych dzieciach, aby mogły w nim bezpiecznie przebywać, bawiąc się lub wypoczywając. Taką funkcję spełnia również kwadratowy kojec dla dzieci Quadra, od firmy Caretero. Za sprawą uprzejmości sklepu techsat24.pl, otrzymaliśmy model tego łóżeczka specjalnie do testów.

Pierwsze wrażenie

Już przy pierwszym kontakcie z kojcem można zauważyć, że mamy do czynienia z produktem nie tylko solidny, ale również bardzo pomysłowym. Firma Caretero nie oszczędzała w tym przypadku na materiałach – zastosowano ultra lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe tworzywa, gwarantujące że kojec i łóżeczko Caretero Quadra będzie służyć długo i niezawodnie. Tkaniny dostępne w wielu radosnych kolorach, są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Co więcej, wraz z łóżeczkiem – kojcem, otrzymuje się cały zestaw akcesoriów, w skład których wchodzi materac czy torba na różnego rodzaju przedmioty dziecięce.

Kojce i łóżeczka dla dzieci Caretero Quadra

Turystyczna wersja

Nie można zaznaczyć, że prezentowane tu łóżeczko jest wersją turystyczną. Dzięki temu, można je rozłożyć w czasie krótszym niż 60 sekund i czynność ta może być wykonana przez jedną osobę. Nie ma znaczenia, gdzie łóżeczko ma być ustawione – solidne nóżki ze stopkami o regulowanej wysokości, umożliwiają ustawienie i wypoziomowanie łóżeczka na każdej, nawet nierównej powierzchni. Dla zapewnienia łatwego i bezpiecznego dostępu do wnętrza łóżeczka, boczne ścianki zostały wyposażone w wejście zapinane na zamek błyskawiczny.

Edukacja i ćwiczenia
Dziecko uczy się od najmłodszych lat. Przebywając w kojcu, również ma zapewniony rozwój. Wewnętrzne ścianki zostały wyposażone w specjalne uchwyty, które pomogą dziecku opanować umiejętność stawania na nóżki. Kolejna ważna informacja, potwierdzająca wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo łóżeczka, jest posiadany przez nie atest zgodności z normą EN 12227

fot. Techsat24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *