Poszukiwanie równowagi w modzie – sneakers

Czym, tak naprawdę jest równowaga w modzie? Czy chodzi tu wyłącznie o dobieranie kolorów, a może o coś jeszcze? Powszechnie wiadomo, że dobre zestawianie kolorów własnych strojów, ma duże znaczenie, bo niektóre z nich bywają dość niezgodne ze sobą, a to oznacza tylko tyle, że mogą się jakby wzajemnie kłócić ze sobą. Szukanie równowagi, to poszukiwanie dla siebie odpowiedniego stylu, ale także swoich własnych kolorów, które odpowiednio dopasowują się do siebie nawzajem.

Dobieranie dodatków

Aby strój był dość kompletny, konieczne jest umiejętne dobieranie do niego dodatków, a nimi mogą być okulary słoneczne, biżuteria, albo małe lub większe eleganckie, albo nieco bardziej frywolne w stylu torebki.

Buty, także dodatkowe

Dobre buty także mogą stanowić, coś w stylu dodatków, dopełnienia stroju. Ważniejsze jednak, aby były wykonane z trwałej jakości materiałów i miały dobrej jakości podeszwy. Mają one za zadanie stanowić bardzo przydatne uzupełnienie stylizacji, a także stać się prawdziwym urozmaiceniem dla funkcjonowania w czasie aktywności fizycznej oraz takiej w codziennym życiu.

Balansowanie na krawędzi

To określenie ma także zastosowanie do podejścia do kwestii zestawień kolorów. Znawcy uważają, że jedne barwy do siebie pasują, a inne nie. Niektórych kolorów, zwyczajnie nie wypada łączyć ze sobą, ale są tacy, którym to w ogóle nie przeszkadza. Niektóre barwy mogą być zbyt kontrastujące, a same w sobie nadają całości pewnego wyrazu. Określenie jako mieszanie barw może mieć odniesienie do zbytniej kontrastowości, ale także negatywny wydźwięk, ukierunkowujący na błędy stylizacji. Jedne zestawienia mogą jeszcze ujść, bo stanowią niejako balansowanie na krawędzi dobrego smaku. Natomiast inne łamią wszelkie konwenanse, a także zwyczajnie nie wygląda dobrze ich łączenie ze sobą.

Nowy styl obuwia

To najczęściej coś modnego, nieco odmiennego i budzącego ogólnie pojęty zachwyt, ale jednocześnie nieco niespotykanego. Takie nowoczesne linie produktowe, mogą wzbudzać jednocześnie zachwyt i niedowierzanie, że takie, odmienne style udało się połączyć w dobrze komponującą się całość. Określenie ich nazwą new balance buty sneakers wskazuje na stworzenie zupełnie nowej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *