Notes w formie szkicownika dla kreatywnych

W świecie smartfonów, notesy nie wychodzą z mody. Wiele osób nadal preferuje zapisywanie myśli i notatek w tradycyjny sposób, więc na rynku można znaleźć całą gamę notesów i terminarzy, które za wiele się od siebie nie różnią, a zapiski w nich można robić w dość ograniczony sposób. Niektórym to wystarcza, ale co jeśli notes książkowy mógłby dawać więcej możliwości w tworzeniu bardziej kreatywnych, a tym samym bardziej użytecznych notatek?

Nowość w świecie notatek

Producent Lediberg zawarł w swojej ofercie całkowicie innowacyjny produkt. Jak bardzo niepozorne notesy w kropki mogą zaskoczyć i zainspirować swoich użytkowników? Dotychczasowe notesy książkowe przybierają teraz całkiem nową formę. Co powiecie na uwolnienie się z oków schematycznego zeszytu i przeniesienie swoich myśli do szkicownika? To jest opcja dla osób kreatywnych, które lubią rozwijać swoje notatki w mapy myśli, ilustrować to co chcą zapamiętać i nie lubią nudy. Taki notes to również świetna opcja dla wzrokowców, którzy nie kierują się tyle kwestiami estetycznymi co praktycznymi – bardziej kreatywny sposób zapisu jest dla nich bardziej praktyczny i lepiej się sprawdzi w życiu codziennym.

Prostsze tworzenie notatek

Notes w formie szkicownika to świetny pomysł na prezent dla znajomego lub samego siebie. Bardziej kreatywny sposób tworzenia notatek wpływa pozytywnie na aktywność naszego mózgu – lepiej zapamiętujemy treść notatek i to stosując najbardziej uproszczone piktogramy. Często tradycyjny sposób zapisywania jest niewystarczający do prostego ukazania zależności i powiązań rzeczy i faktów, które chcemy zanotować. W zwykłych notesach brak miejsca na bardziej praktyczne i pomysłowe wyrażanie myśli. Szkicownik rozwiązuje ten problem, a w dodatku samo korzystanie z niego jest dużo bardziej satysfakcjonujące niż z dotychczasowych jego odpowiedników.

Gwarancja jakości

Notes Lediberg utrzymuje najwyższą jakość wykonania, tak jak wszystkie kalendarze w naszej dotychczasowej ofercie. Jako producent, zapewniamy pełną satysfakcję z użytkowania naszych notesów książkowych. Jakość i estetyka prostych i eleganckich wzorów oraz praktycznych układów stron zapewnia przyjemność w codziennym korzystaniu z notesów, a ich poręczna forma i wytrzymałość gwarantują wygodę w ich częstym użytkowaniu. Bardzo ważnym aspektem jest też ich ekologiczny charakter. Są wytworzone z przyjaznych naturze materiałów opartych na wykorzystaniu pozostałości przemysłowego przetwórstwa jabłek (kolekcja Appeel). Kupując produkty Lediberg można cieszyć się wysokiej jakości produktem, jak i wspierać Matkę Naturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *