Wybierz z nami swój pierwszy alkomat

Nieodpowiedzialność i brawura na drodze to coraz częściej spotykane zjawiska. Wiąże się to niestety z nadmiernym spożywaniem alkoholu. Nietrzeźwy kierowca to poważne zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego, co może przyczynić się utraty zdrowia, a nawet i życia. Właśnie dlatego każdy odpowiedzialny kierowca powinien zaopatrzyć się w specjalne urządzenie do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak wybrać swój pierwszy alkomat, aby był funkcjonalny i pokazywał miarodajne wyniki badań? Doradzamy!

Czym powinien charakteryzować się dobrej jakości alkomat

Jeżeli chcesz kupić swój pierwszy alkomat postaw przede wszystkim na wysoką jakość i znanego, cenionego producenta. Pamiętajmy, że rynek oferuje bardzo duży wybór alkomatów, przez co wybór może wydawać się bardzo trudny. Testery alkoholu mogą się różnić konstrukcją i mogą być wyposażone w różne funkcje, które ułatwiają pracę z alkomatem i informują o statusie jego pracy. Dobrej klasy alkomat musi być funkcjonalny, nowoczesny, działać niezawodnie i pokazywać precyzyjne, wiarygodne wyniki pomiarowe. Na rynku dostępne są alkomaty z wbudowanym czujnikiem półprzewodnikowym lub elektrochemicznym, lecz ten ostatni jest zdecydowanie lepszy.

Dlaczego warto wybrać alkomat elektrochemiczny

Alkomat elektrochemiczny to nowoczesny produkt, które cechuje się długotrwałą żywotnością i pokazuje bardzo dokładne wyniki testów. Jego dodatkową zaletą jest wyposażenie w wiele przydatnych funkcji, takich jak licznik pomiarów, sygnalizacja dźwiękowa o początku i końcu pomiaru, informacja o rozładowaniu baterii i uszkodzeniu sensora czy zbliżającym się terminie kalibracji. Nowoczesny alkomat z sensorem elektrochemicznym posiada przyjazny wygląd, kompaktowe rozmiary, podświetlany wyświetlacz LCD i prostą obsługę. Ponadto wymaga mniejszych częstotliwości kalibracji, niż tester alkoholu z czujnikiem półprzewodnikowym. Z powodu tak licznych zalet jest idealnym wyborem na pierwszy alkomat.

Alkomat z sensorem elektrochemicznym – wybierz najwyższą jakość

Zakup pierwszego alkomatu to poważna decyzja dlatego warto rozważyć jego kupno w profesjonalnym sklepie z alkomatami. Bardzo dobrym wyborem jest sklep Alkomaty.net.pl, ponieważ oferuje szeroki wybór testerów alkoholu najwyższej jakości. Znajdziesz tam urządzenia, pochodzące od najlepszych światowych marek, takich jak AlcoFind, Lifeloc, Drager czy EasyGo, które wyposażono w wiele praktycznych funkcji. Alkomaty są ergonomiczne i łatwe w obsłudze, niezawodne w działaniu, cechują się długą żywotnością i pokazują precyzyjne wyniki pomiarowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *