Rozrywki dla turystów w Krakowie

Kraków to miasto w Polsce, które jest najchętniej odwiedzane przez turystów z całego świata. Do zwiedzania zachęca niesamowita architektura, wspaniała historia miasta oraz niepowtarzalna atmosfera, którą czuć podczas spacerów brukowanymi uliczkami. W Krakowie znajdziemy wiele ciekawych knajpek, w których skosztujemy wspaniałości kuchni polskiej, sprawdzimy smak regionalnych potraw. Jeśli interesuje nas kuchnia orientalna – z łatwością znajdziemy miejsce, gdzie kucharze z całego świata serwują swoje popisowe dania.

W tym mieście nie da się nudzić, ulicami przemieszczają się studenci mnogich uczelni, spotkamy ich w klubach oraz w unikalnych kawiarenkach. Jeśli interesują nas zabytki – sprawdźmy Wawel oraz muzeum, które mieści się pod Sukiennicami. Bilety są dość drogie i trzeba je rezerwować wcześniej, ale w czwartki muzeum może być zwiedzane za darmo. Wiele agencji oferuje różne aktywności dla turystów w Krakowie. Kiedy chcemy spędzić miło dzień z grupką znajomych – możemy wybrać się do jednego z wielu pokoi zagadek. Zostajemy zamknięci w pomieszczeniu i mamy godzinę, aby rozwiązań szereg zadań i wydostać się z pokoju. Zagadki są trudne, miejsce może być nieco przerażające, dlatego pobyt w pokoju jest bardzo emocjonujący. Innym sposobem na spędzenie dnia jest poszukanie ukrytej knajpy. Rozwiązujemy miejskie zadania, wystarczy tylko telefon z dostępem do Internetu i znajomość miasta. Gra odbywa się głównie na terenie Dzielnicy Kazimierz, trawa około godziny. Jeśli uda nam się rozwiązań wszystkie problemy – trafimy do ukrytego baru, gdzie serwowane są pyszne drinki.

Dla mężczyzn, którzy szukają wrażeń wspaniałym pomysłem jest strzelnica w Krakowie. Na taką atrakcję mogę się równiez bez problemu zapisać zagraniczny turysći. Wystarczy poszukać w Google na przykład „shooting krakow” lub wejść bezpośrednio na stronę: https://www.bumperball.pl/experiences/shooting-range-krakow/. Do naszej dyspozycji zostaje oddany tor strzelnicy oraz różne bronie. Naszym zadaniem jest strzelanie do tarczy i zdobywanie jak największej ilości punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *