Pamięć masowa Amazon

Dzisiaj liczy się dużo miejsca na przechowywanie różnych danych. Dyski twarde, które mamy w komputerach albo karty w telefonach bardzo szybko się zapełniają. To, dlatego powstało coś takiego jak amazon s3 i wiele osób z tego korzysta.  Mamy możliwość łatwego przechowywania danych i korzystania z nich wtedy, kiedy są nam bardzo potrzebne. Można korzystać tylko z tej przestrzeni, ale można również wykorzystać również inne usługi, jakie oferuje Amazon, dlatego trzeba to przejrzeć i się nad tym zastanowić. 

Dlaczego warto wybrać amazon s3

Na pewno wiele osób zastanawia się, dlatego akurat tutaj zostawiać swoje dane? Zalet jest naprawdę bardzo dużo. Mamy nieograniczoną powierzchnie, czyli nie patrzymy ile wolnego miejsca nam jeszcze zostało. Musimy tylko pilnować się, jeśli chodzi o wstawianie pojedynczego obiektu. Wtedy jego wielkość jest ograniczona do 5TB, czyli jest ogromna. Mało, kto ma aż tak rozbudowane projekty żeby wykorzystać tyle miejsce na raz.  Nie trzeba kupować przestrzeni i nie trzeba nic konfigurować. Warto, zatem się tym zainteresować.  Korzystanie z amazon s3 jest przede wszystkim bardzo bezpieczne. To dzisiaj bardzo ważne, bo często zostawiamy w chmurze ważne dla nas dane, dlatego jakość ich przechowania ma dla nas bardzo duże znaczenie. Dostępność jest tutaj na poziomie 99,99% czyli zawsze i wszędzie można będzie z tego korzystać.  Mamy różne sposoby na dostęp do danych. Może to być konsola AWS, ale również możemy wybrać SDK czy API. Dane są automatycznie szyfrowane, dlatego warto tam je zostawić. Nic złego się z nimi nie stanie. 

Korzystamy z amazon s3

Warto korzystać z możliwość przechowywania ważnych dla siebie danych. Tym bardziej, jeśli mamy do wyboru wiele różnych dodatków Amazon i wiele różnych rozwiązań. To nam się na pewno przyda. Nieograniczone miejsce to dzisiaj rzadkość, bo wszędzie mamy określoną przestrzeń. Jeśli wybierzemy AWS to będziemy bardzo zadowoleni. Dołączymy to ogromnej grupy osób, które już wcześniej zostawiły tam ważne dla siebie dane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *