Powiększanie biustu bez operacji – czy to jest możliwe

Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze swojego biustu. Przekonane, że pełny i jędrny zapewnia atrakcyjność i dodaje pewności siebie, szukają sposobów, by poprawić jego wygląd. Tych na szczęście jest coraz więcej, a nowoczesne metody zapewniają jak najmniej ingerencji w ciało, dodając odwagi, by zrobić krok w kierunku zmian, które pozytywnie odbiją się nie tylko na wizerunku, ale także na dobrym samopoczuciu. Jakie są zatem najpopularniejsze sposoby na powiększenie biustu?

Inwazyjne i nieinwazyjne metody powiększania biustu

Zabieg wszczepienia implantów to najbardziej znany sposób na powiększenie biustu. Umieszczony pomiędzy gruczołami piersiowymi, a mięśniami klatki piersiowej specjalny żel umieszczony w silikonowej otoczce to sposób na poprawę wielkości w dowolnym rozmiarze. Jednak łączy się ze sporym ryzykiem skutków ubocznych, a dodatkowo dość długim okresem rekonwalescencji. Nic więc dziwnego, że kobiety szukają nieoperacyjnych metod powiększania biustu, o których szerzej można dowiedzieć się ze strony: https://vesmed.pl/powiekszanie-biustu-bez-operacji/. Małą inwazyjnością i coraz większym zainteresowaniem cieszy się zabieg lipotransferu, wykorzystujący do wypełnienia piersi własną tkankę tłuszczową oraz wypełnienie kwasem hialuronowym. Fitohormony, wpływające na wzrost biustu można dostarczyć do organizmu również stosując odpowiednią dietę. Znajdują się w takich produktach, jak:

  • Soja
  • Siemię lniane
  • Słonecznik
  • Orzechy
  • Soczewica

Można również skorzystać z dobrodziejstw natury pijąc herbatki ziołowe lub stosując suplementy w postaci tabletek, których skład opiera się właśnie na tych roślinach, które wpływają na powiększenie biustu.

Koszty metod powiększania biustu

Oczywiście te najbardziej naturalne, jak masaż piersi, zakup odpowiedniego biustonosza, spożywanie produktów bogatych w składniki działające na wzrost biustu są najtańszym sposobem. Ale na efekty trzeba trochę poczekać i wymagają trochę wysiłku. Suplementy są dużo lepszą alternatywą, a koszt miesięcznej kuracji nie obciąża znacząco portfela. Najdroższymi metodami są zabiegi. Jednak efekty są dłuższe i bardziej widoczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *