Jak i gdzie uprać kanapę

Usługa prania kanap w dzisiejszych czasach powinna być dostępna na wyciągnięcie ręki. I tak z reguły jest, zwłaszcza w takich dzielnicach Warszawy, jak Praga Północ, czy Praga Południe. Zobacz, jak ją znaleźć.

Czysta i wygodna kanapa

Kanapa bywa ulubionym meblem każdego, kto lubi wypoczywać w salonie. Czy to wieczorem po pracy, czy w sobotnie wolne popołudnie, relaks można znaleźć właśnie na tapicerowanej kanapie. Jeśli jednak pokrycie tego mebla nie wygląda już tak świeżo, jak na początku, można uznać, iż nieodzowne będzie jego upranie.

Usługa prania kanap

Pranie kanapy w dzielnicy Praga nie powinno nastręczyć więcej trudności niż taka sama usługa dostarczana na Bielanach, w Śródmieściu, czy na Mokotowie. W cenie jest mobilność, stąd można liczyć na dojazd fachowców między dzielnicami, choćby między położonymi w sąsiedztwie Pragą Północ a Pragą Południe.

Pranie kanapy na Pradze

Na pytanie: gdzie uprać kanapę, dobra odpowiedź może być tylko jedna: we własnym domu! Epoka, w której trzeba było wynająć transport, żeby dowieźć tapicerowane meble do miejsca czyszczenia, na szczęście dawno już poszła w zapomnienie. Dziś należy oczekiwać od specjalistów dojazdu na miejsce oraz zajęcia się odplamianiem i czyszczeniem mebli bez konieczności ich transportowania.

Jak nie czyścić kanapy?

Kiedy jasne już jest, że najlepiej usługę prania kanap powierzyć fachowcom oraz że pranie kanapy w dzielnicy Praga to usługa dostępna i korzystna dla każdej kieszeni, warto też wspomnieć, czego nie robić:

– Błędem będzie mycie kanapy poprzez nacieranie jej wodą z płynem czyszczącym. Dlaczego? Bo w ten sposób brud zostanie wprowadzony jeszcze głębiej w pokrycie kanapy.

– Złym rozwiązaniem jest też tarcie tapicerki szczoteczką, choćby taką o miękkim włosiu. Ten zabieg zmechaci materiał i sprawi, że będzie wyglądała na zniszczoną.

– Niewłaściwym będzie również nasączanie mebla wodą. Zbyt dużo wilgoci to długotrwałe schnięcie, a więc groźba zapleśnienia tapicerki.

Pamiętając o tym, pranie kanapy warto zlecić odpowiedniej firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Duże doświadczenie jej pracowników i dobre opinie klientów dają pewność, że kanapa będzie wyglądała jak nowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *