Osuszanie budynków

Szukając sposobu na to, by pozbyć się wilgoci z domu, stawiamy przede wszystkim na skuteczność. Jedną z metod, które dość nie dawno opanowały rynek, jest iniekcja krystaliczna. Stała się ona popularna tuż po wielkiej powodzi tysiąclecia w 1997 roku. Autorem metody jest Polak, dr inż. Wojciech Nawrot, a firmy chcące korzystać z iniekcji krystalicznej dokonują tego na zasadzie korzystania z patentu – preparat iniekcyjny musi być każdorazowo dostosowany do budynku i wykorzystanych w nim materiałów budowlanych.

Czym wyróżnia się iniekcja krystaliczna?

Iniekcja krystaliczna wykorzystuje pewne zjawisko nazywane samoorganizacją kryształów. Kiedy wchodzący w skład preparatu aktywator mineralny wejdzie w kontakt z wodą, zaczynają tworzyć się pierścienie, które powoli wypychają wilgoć z kapilarów. W ten sposób materiał budowlane staje się wolny od wody. Nasza firma Iniekcja Krystaliczna oferuje Państwu osuszanie budynków Warszawa przeprowadzane w profesjonalny i skuteczny sposób. Żeby się o tym przekonać zachęcamy do zapoznawania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami.

Jak działamy?

Podejmujemy się realizacji wielorakich zleceń na osuszanie, nie tylko dla budynków prywatnych, ale również dla lokali użytkowych czy zabytków. Wilgoć potrafi zniszczyć nawet najbardziej solidną konstrukcję, dlatego gdy zauważymy najmniejszą oznakę jej pojawienia się, musimy działać – warto wtedy skorzystać z oferty profesjonalistów, jakimi jesteśmy my. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna wiedza, którą cały czas poszerzamy, pozwalają nam być jednymi z najlepszych na miejscowym rynku. Nasza dokładna oferta obejmuje również osuszanie piwnic, ścian, murów oraz fundamentów. Dotyczy to wszystkich budynków, które posiadają kapilarno-porowatą strukturę. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich szczegółów. Nasza firma jest dostępna dla klientów ze stolicy oraz jej okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *