Poznaj możliwości karty Flotex Polska

Z roku na rok wśród przedsiębiorców zyskuje na popularności rozliczania zakupów dokonywanych na stacjach benzynowych za pomocą kart paliwowych. W zależności od oferty jej posiadanie może się wiązać się z dodatkowymi korzyściami. Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje swoim posiadaczom karta FLOTEX POLSKA, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku! Co więcej, jej właścicielem może się stać każdy przedsiębiorca – nawet taki, który dysponuje niewielką flotą pojazdów. Jakie są jej główne zalety?

Oszczędności

Karta flotowa pozwala na oszczędności i to na każdym litrze paliwa na stacjach ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC. Innowacyjna usługa „Mapa cen” pozwala z kolei na sprawdzenie ceny ON dla stacji, na których miało miejsce tankowanie w ciągu ostatnich 14 dni, dzięki czemu można skorzystać z najatrakcyjniejszej oferty.

Minimum formalności

Kartę można szybko i wygodnie zamówić online. Wystarczy uzupełnić krótki e-wniosek i przygotować skany dokumentów rejestrowych firmy. Nie są przy tym wymagane żadne uciążliwe gwarancje bankowe czy depozyt. Jak działa sama karta? Każdy zakup paliwa jest rejestrowany w systemie, co pozwala na bieżąco monitorować wydatki związane z tankowaniem samochodów służbowych. Raz w miesiącu właściciel karty otrzymuje zbiorczą fakturę, zawierającą wszystkie dokonane transakcje.

Elastyczność

Nie ważne czy przedsiębiorca dysponuje jednym samochodem służbowym czy może pokaźną flotą pojazdów. Oferta na karty paliwowe FLOTEX POLSKA jest elastyczna – pozwala dopasować typ karty do potrzeb twojej firmy. Można ją zamówić dla konkretnego kierowcy, na dany numer rejestracyjny lub po prostu firmę. Zamawiając kartę wybiera się także określony pakiet kartowy, czyli limity zakupów na stacjach paliw.

Usługi dodatkowe

Karta paliwowa to także dostęp do wielu usług dodatkowych. Przykładem jest możliwość opłacenia zakupów za paliwo za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze (usługa dostępna na stacjach sieci ORLEN). Pozwala ona również na dokonywanie szybkich płatności na bramkach autostradowych (A1, A2, A4). Wielu klientów firmy docenia także możliwość rozliczania opłat za postój w płatnych sferach parkingowych za pomocą aplikacji w telefonie w ponad 80 miastach w Polsce.

Karta FLOTEX POLSKA ułatwi prowadzenie biznesu, a kierowcom wykonywanie swoich obowiązków służbowych. Z łatwością dopasujesz ją do potrzeb swojej firmy. Przy okazji możesz korzystać z szeregu usług dodatkowych. Korzystanie z kart paliwowych usprawni także pracę osób odpowiedzialnych za firmową księgowość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *